Overblog Suivre ce blog
Editer l'article Administration Créer mon blog
24 décembre 2013 2 24 /12 /décembre /2013 15:56

amasya-sesli-sohbet7.gif

Seslikal sitesi son zamanlarda owner silmeye devam ediyor sitede 200 kişi var hepsi aynı seviyede boş owner bende şunu anlamış degilim ha hepiniz misafir olmuşsunuz hada owner ne degişti boş yetkiler içinde sizler kendinizi önemli bir insanmı sanıyorsunuz:) Sohbet yok kalite yok sırf owner meraklısı insanlarla dolmuş site herkes birbiriyle aynı kimin ne oldugu belli degil bir owner toplantısı olur odalarda kimse kalmaz bu nasıl bir zihniyettir.

Bu lafım kesinlikle orada bulunan gerçek sohbet severlere degil aslında o site sahibi neyin derdinde neyin peşinde merak ediyorum nedir derdi herkese boş owner vererek sitesini doldurmakmı yani insanlarımı kullanmak ki bu işleri kendi çok iyi becerir:)

Seslifull sitesini bu şekilde doldurum 8 10 bin tl ye satan kendisidir. Neticesinde dışardan bakıldıgında vay anam siteye bak dersin ama gel gelelim içindekiler görevin esiri olmuş sadece sanal beyinler.


Bu lafımı edebi ve adalı ahlakı ile takılan insanlara degil ve sizler görevin esiri degil gercek sohbetlerin bulundugu kalitenin samimi arkadaşlıkların kuruldugu sitemizi tercih ediniz.

amasya-sesli-sohbet7.gif

Partager cet article

Repost 0
Published by Seslichatsesli.com Seslichatsesli Seslichat Sesli - dans SESLİCHATSESLİ
commenter cet article

commentaires

kızlar eklesin 11/05/2017 20:56

Camda ücretsiz coşacak camı olan kızlar ekleyinnnn karşılıklı açacağız camım var acele edinnnn yaş farketmez her türlü fanteziyi yaparız gelinn pişman olmazsınızzzz camda sex arkadaşı oluruz acelee edinnn ekleyinnn
Skype:salih.fenerbahcee

Présentation

  • : Seslichatsesli.com Seslichat Sesli Seslichatsesli Seslichat Giriş Eniyisesli By-BiRiNDaR
  • Seslichatsesli.com Seslichat Sesli Seslichatsesli Seslichat Giriş Eniyisesli By-BiRiNDaR
  • : BEDAVA ÜYELİKSİZ SESLİ VE KAMERALI SOHBT SİTESİ www.eniyisesli.com Adresine HERKESİ BEKLERİM By_BiRiNDaR
  • Contact

Recherche

Liens